Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III, se sídlem Jeřabinová 96/III, 337 01 Rokycany (dále jen „Správce“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
    • jméno a příjmení
    • datum narození
    • adresa
  2. Osobní údaje budou zpracovávány pouze v rozsahu a za účelem nezbytně nutném pro:
    • příjem a vyřizování dotazů z kontaktních formulářů,
    • Tyto údaje budou Správcem zpracovávány po dobu maximálně 3 let.
  3. Souhlas se zpracováním osobních údajů lze vzít kdykoliv zpět, a to písemnou formou například zasláním emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo dopisu na kontaktní údaje Střední školy, Rokycany, Jeřabinová 96/III, se sídlem Jeřabinová 96/III, 337 01 Rokycany.
  4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, a neposkytuje je žádné třetí straně.
  5. Osobní údaje jsou poskytnuty dobrovolně, jsou přesné a pravdivé.
  6. K osobním údajům budou mít přístup jen pověření zaměstnanci.
  7. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
    • vzít souhlas kdykoliv zpět
    • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
    • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
    • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
    • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
    • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V Rokycanech 1. srpna 2023